kombucha praha logo stevikom
Zdravá výživa KOMBUCHA
…nápoj pro Váš zdravý život
english
english

Aloe Vera, Ženšen, Zázvor

Aloe VeraBIO Aloe Vera Kombucha  (BIO, Organic) Medicínské účinky Aloe Vera byly popsány již v Egyptě před více než 3000 lety.  Je to vysoce účinná léčivá  rostlina  bez vedlejších účinků bohatá na vitamíny A, B1, B2, B6, C a E , Aminokyseliny, které jsou důležité pro tvorbu bílkovin a řadu minerálů – vápník, hořčík, zinek, železo, mangan, sodík, draslík.

Aloe Vera je bohatá na vitamíny, minerály, polysacharidy a stopové prvky. Celkem obahuje více než 200 různých složek.  Bio Aloe Vera Kombucha je přírodní protizánětlivý nápoj, s mimořádným obsahem BIO Aloe Vera - 8%,  který nejen pomáhá redukovat bolest,  ale také pomáhá posílit váš imunitní systém  v boji  s infekcí a podporuje  hojení.  ŽÁDNÉ VEDLEJŠÍ ÚČINKY!  Pomáhá léčit skryté záněty v těle, uklidňují  žaludek a pomáhají zlepšit zažívání. Příznivý vliv Aloe Vera je dokumentován u celé řady onemocnění trávicího ústrojí, vysokém cholesterolu, kožních problémech, akné, ekzémech, rakovině, infekcích, alergiích a dalších zdravotních problémech.  Aloe Vera  je bohatá na mukopolysacharidy, prospěšné mastné kyseliny  a přírodní antibakteriální  látky. Denní použití těchto  kapslí  vede k významnému zlepšení  Vašeho zdravotního stavu.   Tyto nápoje lze používat i k potírání pokožky při akné, ekzémech a poranění  kůže.           

BIO Kombucha Zázvor (s Aloe Vera)  (BIO, Organic) A neb síla Kombuchy a  Zázvor(Zinbiger officinale)(Ginger),Zázvor je znám již několik 1000 let jako všelék a zázrak.  Silice, éterické oleje a látka gingerol mu dávají typickou chuť a aroma. O jeho vlivu na zdraví existuje řada informací, které mu přisuzují zázračné účinky. Zázvor pomáhá odbourávat tuk, ovlivňuje zažívání a hladinu cholesterolu. Pomáhá při nevolnostech, plynatosti a nadýmání.  Zázvor je vyhlášeným afrodiziakem. Pomáhá rozproudit lymfatický systém a zahřívá tělo.Firma STEVIKOM připravila speciální produkt, kdy je mletý syrový kořen macerován po celou dobu fermentace BIO kombuchy meduňka a zeleného čaje, veškeré jeho složky zůstanou zachovány a je tak dosaženo nejvyšší účinnosti  pro organismus.  Kořen nezůstává v hotovém produktu je odebrán před plněním do lahví. Nápoj je živý, neobsahuje žádné konzervanty ani jiné příměsi.Pro tento výrobek jsou používány pouze BIO certifikované suroviny. Doporučená denní dávka – 500 ml. Je doporučeno užívat dlouhodobě .

BIO Kombucha Chilli se značkou K-Force je BIO Kombucha  s plovoucí Chilli papričkou ((Capsici frutescens))o velmi vysokém stupni pálivosti (130000), která z nápoje dělá skutečně ohnivý nápoj a velmi výrazně povzbudí organismus.

Význam kapsaicinu na celou řadu problémuů je velmi dobře znám a proto je tento originální nápoj doporučován ka každodennímu podávání.