kombucha praha logo stevikom
Zdravá výživa KOMBUCHA
…nápoj pro Váš zdravý život
english
english

Doplňky stravy

Kapsle ze sušených mletých kořenů.

 

Ženšen je považován za zázračnou rostlinu, která podporuje duševní i tělesnou kondici. Podle čínské medicíny léčí impotenci, vysoký i nízký krevní tlak, únavu, záněty kloubů, zažívací potíže. Zvyšuje aktivitu mozku, je oblíbeným omlazujícím prostředkem, je vhodný pro sportovce.

Ženšen pravý (Panax ginseng -Eleutherococcus senticosus), patří k nejznámějším elitním  exotickým rostlinám. Používá se zejména kořen.Ženšen bílý si při sušení na slunci zachová bílou barvu. Ženšen červený (obvykle korejský) je uvařený v páře a potom usušený.

Pro své léčebné účinky je považován za zázračnou rostlinu,  která podporuje duševní i tělesnou kondici. Zvyšuje činnost mozku a udržuje psychickou stabilitu. Používá se pro zlepšení paměti, koncentrace. Působí proti stresu, chrání organismus před vyčerpáním.  Podle čínské medicíny léčí impotenci, vysoký i nízký krevní tlak, únavu, záněty kloubů, zažívací potíže.Ženšen je vysoce ceněný pro svoji schopnost stimulace sexuálního chování člověka. Zesiluje sexuální reaktivitu.

Je vhodný pro sportovce. Je oblíbeným omlazujícím prostředkem a pomáhá proti projevům předčasného stárnutí. Uplatňuje se proti únavě a stresu, zvyšuje vitalitu a posiluje imunitu.Obsahuje řadu aktivních složek, tzv. ginsenosidů a polysacharidy. Ženšen zvyšuje obranyschopnost aktivováním enzymatických procesů a může urychlovat  zotavování pacientů po radiologické léčbě. Ženšenové saponiny zvyšují aktivitu různých enzymů a zlepšují regenerační procesy v játrech.Pro dosažení optimálního účinku je doporučeno užívat jednou  nebo dvakrát denně 400 – 500 mg. Po dvou až třech týdnech je doporučeno na  jeden týden přerušit. 

 

Maca je kořenová zeleniná z náhorních plošin peruánských And. Obsahuje řadu minerálů - vápníku, hořčíku, fosforu, železa, zinku, sodíku, draslíku, vitamíny A, B1, B2, B12, C, E, riboflavin, thiamin, množství aminokyselin, mastných kyselin, sterolů 

a dalších biologicky aktivních látek.Maca působí příznivě při řadě zdravotních problémů, únavě, akné, sexuálních poruchách, depresích, zpomaluje stárnutí, posiluje vitalitu, odolnost organismu, stimuluje sexuální aktivitu, zlepšuje pevnost kostí a výkonnost svalů.  

 

Kapsle Aloe Vera aneb lékarnička v kapse.

Medicínské účinky Aloe Vera byly popsány již v Egyptě před více než 3000 lety. Je to vysoce účinná léčivá rostlina bez vedlejších účinků bohatá na vitamíny A, B1, B2, B6, C a E , Aminokyseliny, které jsou důležité pro tvorbu bílkovin a řadu minerálů – vápník, hořčík, zinek, železo, mangan, sodík, draslík.

Aloe Vera je bohatá na vitamíny, minerály, polysacharidy a asi 200 stopových prvků. Kapsle Aloe Vera se 

Želatinou jsou přírodní protizánětlivý doplněk stravy, který nejen pomáhá redukovat bolest, ale také pomáhá posílit váš imunitní systém v boji s infekcí a podporuje hojení. Každá kapsle obsahuje 100 mg čistého prášku BIO Aloe Vera, což je ekvivalent 20 g 100% šťávy BIO Aloe Vera. ŽÁDNÉ VEDLEJŠÍ ÚČINKY!  Kapsle účinkují postupně, bez škodlivých vedlejších účinků pomáhají léčit skryté záněty v těle, uklidňují žaludek a pomáhají zlepšit zažívání. Příznivý vliv Aloe Vera je dokumentován u celé řady onemocnění trávicího ústrojí, vysokém cholesterolu, kožních problémech, akné, ekzémech, rakovině, infekcích, alergiích a dalších zdravotních problémech. Aloe Vera je bohatá na mukopolysacharidy, prospěšné mastné kyseliny a přírodní antibakteriální látky. Denní použití těchto kapslí vede k významnému zlepšení Vašeho zdravotního stavu. V kombinaci s kloubní želatinou bez jakýchkoliv chemických látek, by se kapsle Aloe Vera měly stát pravidelným doplňkem pro Váš život bez bolestí a problémů, kterým můžete předejít.

Doporučenou denní dávku 3 kapsle můžete doplnit nápojem BIO Kombucha Aloe Vera, která je ze zeleného čaje s meduňkou (bez extraktů a chemikálií). Tyto nápoje lze používat i k potírání pokožky při akné, ekzémech a poranění kůže.

Anti Anti B - symbióza v kapslích

 

DYSBIÓZA – narušení střevního systému má výrazný vliv na vznik různých nemocí a poruchy imunity. 

Každý člověk se ve svém životě setkává s obrovským množstvím mikroorganismů, z nichž některé jsou organismu nebezpečné, jiné příznivé. Imunitní systém nás chrání před nevítanými návštěvníky a udržuje organismus v rovnováze. 

My sami tento dokonalý obranný systém ničíme, především léky typu antibiotik, hormonů, léků proti bolesti a podobně. Nepříznivý vliv má také nevhodná strava.Narušená střevní mikrobiální flóra má za následek řadu zdravotních problémů zejména: snížení imunity, alergie, zažívací a vylučovací obtíže, únavu, bolesti hlavy, gynekologické obtíže a další zdravotní potíže.

Anti Anti B je výsledkem dlouhodobého výzkumu pracovišť celostní medicíny. Ověřené více než 15 letou zkušeností našich zákazníků.

Anti Anti B podpoří ve střevě odstranění nežádoucích plísní a mikroorganismů a pomůže obnově symbiotického stavu, který je předpokladem ke znovuvytvoření imunity a správné funkci organismu.

Anti Anti B mohou používat dospělí a děti od 3 let. Anti Anti B je doporučeno aplikovat 2 x ročně a vždy po požití antibiotik., Také po požití syntetických léků, ozařování, chemoterapii, při projevech nedobrého trávení, imunitních poruchách, alergiích, plísňových a jiných infekcích.

Jedno balení obsahuje 60 kapslí.

Hlíva ústřičná se Shii-take

Hlíva ústřičná je cizopasná houba, která žije na kmenech stromů. Od stromu získává všechny látky, potřebné ke svému životu. Stromy obsahují řadu organických i minerálních látek, které jsou lidskému organismu prospěšné a prostřednictvím Hlívy ústřičné so dostávají do organismu. Přírodní původ všech látek obsažených v Hlívě ústřičné je zárukou optimálního složení minerálů, proteinů, aminokyselin, mastných kyselin, celé řady vitamínů a stopových prvků ve formě, kterou dokáže organismus využít.

Pravidelná konzumace Hlívy ústřičné se Shii-take podporuje regeneraci buněk a posiluje imunitu organismu. Pozitivní vliv Hlívy ústřičné a Shii-take byl sledován u celé řady závažných a nepříjemných onemocnění vč alergií, ekzémů, kloubních zánětů a pomáhá omezovat vedlejší účinky při léčbě rakoviny. Zlepšuje metabolismus a pomáhá regenerovat vnitřní orgány. Je proto označována za elixír věčného mládí.

Hlívu ústřičnou se Shii-take je vhodné konzumovat každodenně po delší dobu. Z toho důvodu je usušená hlíva ústřičná ve směsi se Shii-take zpracována do kapslí, bez jakýchkoliv příměsí nebo chemikálií.

Doporučená denní dávka je 1 kapsle 2x denně před jídlem.

Jedno baleníé obsahuje 100 kapslí.

Shii-take

Elixír věčného života – SHII-TAKE je svým obsahem účinných látek považována za významný imunostimulaPůsobí jako antioxidační látka a prostředek ke korekci tvorby volných radikálů.SHII-TAKE je vhodným zdrojem proteinů, vitamínů a minerálů.

SHII-TAKE obsahuje látky, které velmi příznivě působí na očištění organismu a krve od toxických látek především chemického původu, pocházejících z potravin obsahující konzervační přísady, z nadměrného užívání chemických léků, alkoholu a nikotinu. Na látkovou výměnu, čistí trávicí trakt, játra a střeva, mají širokospektrální regenerační účinek a blahodárně působí na zvýšení narušené potenceční, antiinfekční, protinádorový a radioprotektivní prostředek.

SHII-TAKE je vhodné konzumovat každodenně po delší dobu. Z toho důvodu je usušená SHII-TAKE zpracována do 100% kapslí, bez jakýchkoliv příměsí nebo chemikálií.

Doporučená denní dávka je 1 kapsle 2x denně před jídlem, po dobu až 3 měsíců.

Jedno baleníé obsahuje 100 kapslí.

Želatina se Shii-take

Klouby přednostně zachytávají a ukládají chemické toxiny, které podporují zánětlivé a degenerativní postižení kloubů. Tento preparát je složen tak, aby pročišťoval a regeneroval  kloubní aparát. Slouží k regeneraci kloubních povrchů a vaziv. Zmírňuje obtíže způsobené degenerativními procesy pojivové tkáně. Pravidelné užívání má příznivý vliv na klouby, chrupavky, kosti a šlachy.